Ze života v nadaci ...

Doktorfest

květen 2016

27.a 28. května se uskutečnil u Písecké brány na Praze 6 čtvrtý ročník Doktorfestu - multižánrového festivalu, na kterém vystupují lékaři, kteří se ve volném čase věnují uměleckým oborům jako je hudba, malířství, fotografie či literatura. Součástí festivalových dní byla benefice pro naši nadaci. První den proběhlo slavnostní zahájení festivalu s vernisáží fotografické výstavy a benefičním koncertem pěveckého sboru Post Scriptum. Druhý den festivalu proběhla soutěžní přehlídka hudebních skupin, v nichž účinkuje nejméně jeden lékař.

Výtěžek z tomboly zaměstnanců společnosti K+B Expert, s.r.o.

28.1.2016

Výtěžek z tomboly vánočního večírku zaměstnanců společnosti K+B Expert, s.r.o. byl předán výkonné ředitelce NDM v sídle společnosti v Klíčanech.      

 

Změna systému rozdělování prostředků fyzickým i právnickým osobám

červen 2015

V důsledku toho, že byla ukončena Smlouva s Ministerstvem financí ČR týkající se nakládání s prostředky získanými z NIF, která upravovala pravidla rozdělování příspěvků právnickým osobám, začal od 1.července 2015 platit nový systém rozdělování prostředků fyzickým i právnickým osobám. Výběrové řízení nově probíhá zpravidla 2x ročně. Změna systému rozdělování příspěvků si vyžádala i změnu grantových pravidel nadace.    

Zrušení smlouvy s MF ČR týkající se prostředků NIF

květen 2014

Ministerstvo financí ČR ukončilo platnost Smlouvy o převodu zbývajících prostředků  určených usnesením Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR pro účely nadací v souvislosti s platností Nového občanského zákoníku. Toto rozhodnutí Ministerstva financí umožňuje nadacím nakládat s prostředky podle svých potřeb a uvážení, bez jakýchkoliv omezení.

Výběrové řízení na přerozdělení příspěvků z NIF za rok 2012

9.4.2013

Do výběrového řízení, které proběhlo v období od 2.ledna do 1.března 2013, se

 • Číst dál
 • Známka kvality

  Prosinec 2012

  V prosinci 2012 získala NDM jako jedna z prvních nadací

  Výběrové řízení na přerozdělení výnosu z NIF za rok 2011

  4.4.2012

  Do výběrového řízení, které proběhlo v období od 5.ledna do 2.března 2012, se

 • Číst dál
 • Pečení pro děti

  3. prosince 2011

  V sobotu 3.prosince se konalo v pasáži Myslbek v Praze od 10 do

  Sponzorují    ČSOB     Chamanne     Řízení letového provozu     Diplomatic Spouses Association